Zaburzenia wzwodu po zapaleniu układu moczowego

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wzwodem. Miałem zapalenie układu moczowego. Brałem leki. Z oddawaniem moczu nie mam problemu już, ale wzwód jest słaby. Czy to może być przyczyną to zapalenie? Co mam robić?
ponad rok temu

Za zaburzenia wzwodu może odpowiadać wiele czynników, w tym infekcja prostaty. Koniecznie musi Pan udać się do urologa w celu zdiagnozowania przyczyn zaburzeń wzwodu. Możliwe, że mimo iż infekcja Panu już nie dokucza, to bakterie wciąż wywołują stan zapalny w wyższych piętrach układu moczowego.