Zaburzenia żołądkowe po pracy na nocnej zmianie

Od 12lat mam 3zm. prace od 3ms po 2-3nockach nie pracuje mi żołądek mam jakiś scisniety mdłości przelewa mi się w brzuchu nie mam apetytu na 1i2zm wracam do siebie,w sobotę piłam wódkę,a w niedzielę chodzilam częściej do toalety, biegunki nie miałam,cały czas rano miałam mdłości i czułam ucisk na żołądku,w dołku podsercowym podobno tak to miejsce się nazywa,lekarz rodzinny zapis.ranigast 150mam tydzień.chorob.dolegliwości minęły nie wiem jak będzie po nocce.To wrzody?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można tego wykluczyć. Warto skonsultować się z gastrologiem.