Zaburzenie afektywne-dwubiegunowe a anoreksja

w tym tescie o zab.odzywiania wyszlo mi 13.ja nie mam anoreksji czy bulimi ale ja chce ciągle chudnąć przytylam teraz po lekach i czuje sie okropnie lecze sie psychiatrycznie od 2010 r z powodu zaburzenia afektywne dwubiegunowe ostatnia hospitalizacje mialam od 13 stycznia tego roku i wyszlam przed swietami ja juz nie mam sily teraz mam stany mieszane wzielam dzis chwilowke zeby sb kupic leki na odchudzanie mam dosyc po za tym lęki i mysli mam nadal mnie sie chyba nie da pomoc

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pani ze swoim lekarzem prowadzącym, ponieważ to on zna Panią osobiście i Pani historię leczenia.