Zachowana lordoza odcinka lędźwiowego w wyniku MR L/S

witam , miałam robiony MR L/S mogę poprosić o interpretację wyniku?"Zachowana lordoza odcinka lędźwiowego.Wysokość i morfologia trzonów kręgów prawidłowe.Wysokość i uwodnienie krążkow prawidłowe.Subtelne tylne uwypuklenie krążków L4/L4 i L5/S1 bez istotnego ucisku na worek oponowy.Pozostałe krążki bez dokanałowych protruzji.Kanał kręgowy i otwory m-kręgowe niezwężon.Stożek końcowy rdzenia i cauda equina niezmienione.Bez cech patologicznego wzmcnienia kontrastowego"

Małgorzata Panek

Opisano niewielkie uwypuklenie dysków w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, ale nie uciskające opon rdzenia. Wszystko inne prawidłowe. Proszę pokazać wyniki badania lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam