Zachowanie 8-letniego dziecka

Mój 8 letni syn nadal jak się cieszy macha szybko rękami i podskakuje. Gdzies od kilku miesiecy jak szybko mówi przeciąga sylabi i pyta się czy moze sobie przypomniec co chciał powiedzieć. Czy to normalne? Poza tym jest bardzo towarzyski, kontaktowy , ale łatwo się rozprasza.

Zalecałbym terapię SI ( integracji sensorycznej) porzedzoną diagnozą w tym zakresie. Zajęcia nie obciążają dziecka oraz są prowadzone w formie zabawy, ma ona również charakter ogólnorozwojowy.

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju z powodu machania rączkami w chwilach radości. List jednak zawiera mało informacji dlatego jeśli jest Pani zaniepokojona rozwojem dziecka to zawsze warto skontaktować się z psychologiem czy terapeutą.
Pozdrawiam AM