Zachowanie 8-miesięcznego dziecka

Witam, Od dwóch miesięcy mój ośmiomiesięczny synek przechyla główkę na lewą stronę - trwa to kila sekund. Łapie tez się często za lewe uszko. nie wiem czym może być to spowodowana i czy mam jakiś powód do obaw. Ucho raczej go nie boli bo normalnie pozwala sobie je dotykać i czyścić. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Ania

Mikołaj Cyganok

Proszę się skonsultować z pediatrą, który zbada dziecko, również za pomocą otoskopu i w razie potrzeby skieruje do laryngologa. Być może Pani synek ma w przewodzie słuchowym coś, co mu przeszkadza (np. zalegająca woskowina, ciało obce).