Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zachwiania nastrojów u 27-latki

Witam.Co ze mna jest?Mam tak od lat... Dzis pelna euforii a jutro dol nie wiadomo dlaczego...? :( Meczy mnie taki stan juz kilka dobrych lat.Raz tak a raz tak.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Dziecko z ADHD w szkole

ADHD to zespół nadpobudliwości ruchowej. Dotyka on najczęściej dzieci. Jak uczeń z ADHD może funkcjonować w szkole. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Witam. Powinna się Pani zgłosić na konsultację do psychologa - psychoterapeuty. Polecam zwłaszcza terapię głęboką, czyli w podejściu psychodynamicznym lub analitycznym. Proszę wybrać doświadczonego psychoterapeutę, czyli takiego, który ma co najmniej ukończone 4 - letnie szkolenie w zakresie psychoterapii i doświadczenie w takiej pracy. Po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu specjalista postawi diagnozę i zaproponuje leczenie. Małgorzata Danielewicz

0

Dzień dobry, przyczyny mogą być różne, prawdopodobnie cierpi pani na jakąś formę zaburzeń nastroju. Tak czy inaczej należy rozpocząć od diagnozy psychologicznej. Psycholog zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
0

Pisze pani, że taki stan panią męczy. Może to dobry moment, aby zacząć działać? Zachęcam do skonsultowania się z psychologiem lub lekarzem psychiatrą, aby najpierw zdiagnozować, co się dzieje, zbadać przyczyny, a potem podjąć odpowiednie działania (psychoterapia, farmakoterapia) i odzyskać komfort życia.
Pozdrawiam,
Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy