Zaćmienie i kołatanie serca a SM

Witam. Od wielu miesięcy towarzyszy mi uczucie zaćmienia/ kręcenia się w głowie. Kołotanie serca ( ekg w porządku), samoistne rzuty kończyn/ uczucie szarpania ( szczególnie jak leżę ) kiedy usiądę noga na nogę prawa skacze/ drży bardzo intensywnie, mam również skurcze w stopie bardzo bolesne przypominające wbijanie igieł, pewnego dnia zemdlałam i uderzyłam się w tył głowy od tego momentu ( po badaniach ) prawe oko jest osłabione i obraz niewyraźny, do tego są ubutki w prawym kwadracie prawego oka, ( rezonans nie wykazał ognisk zapalnych ) czy te objawy wskazują na rozwijające się dopiero SM czy rezonans dawno by to wykazał? Strasznie się stresuje.

Podane objawy mogą być spowodowane wieloma schorzeniami/stanami nie wskazują jednoznacznie na rozwijające się SM Konieczne omówienie objawów i badanie osobiste u lekarza