Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne od czwartku - co teraz?

Witam , zaczęłam brać antykoncepcję od 4 tablicy(czw.) I jak dalej brać z 2 opakowania wziąć 3 ta letki i 7 dni przerwy czy teraz zrobić przerwę i po 7 dniach 2 opakowanie zacząć? Pilne

Szanowna Pani, prosiłbym o ponowne napisanie zapytania, ponieważ nie do końca rozumiem o co Pani pyta