Zaczerwienienia i trądzik na skórze głowy i szyi

Moja skóra głowy oraz szyja często robią się czerwone(rumienią się ), dzieje się to zazwyczaj wieczorem. W wieku 16 lat zaczął się u mnie trądzik i pozostałości po nim w połączeniu z zaczerwienioną skórą, nie wyglądają zbyt ładnie. Moje pytanie czy da się jakoś odnowić moją skórę? Mam 22 lata.

Proszę udać sie na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu skóry lekarz dopiero dobierze metodę jej leczenia: laser, peelingi medyczne, leki doustne, maści.

Witam
Z takimi objawami jak rumień na skórze owłosionej głowy proszę udać się do dermatologa. Fachowiec oceni jakie to zmiany, być może zaleci więcej badań i/lub odpowiednie leczenie.
Jest kilka metod odnowy skóry z widocznymi oznakami przebytego trądziku. Niektórymi z takich rozwiązań jest zastosowanie peelingów kwasowych lub laseroterapii. W obu przypadkach zwalczymy zarówno przebarwienia pozapalne, blizny oraz zmobilizujemy skórę do działania. Najlepsze efekty osiągnie Pan łącząc odpowiednią pielęgnację domową z zabiegami gabinetowymi. Dobry specjalista dobierze Panu jedno i drugie :)
Pozdrawiam
Joanna Kucharska

Dzień dobry.

Przede wszystkim proszę udać się do dermatologa - dopiero po obejrzeniu zmian na żywo lekarz będzie mógł zaproponować odpowiednie dla Pana rozwiązanie.

Pozdrawiam