Zaczerwienienia na worku mosznowym

Dzień dobry,ostatnio zauwazyłem dziwne zaczerwienienia na moim worku mosznowym ...nie wiem czy to coś poważnego?! moją pierwszą opinią było to,że ostatnio byłem na zakupach i kupiłem sobie nową bieliznę....2 dni poźniej założyłem je i poszedłem biegać ...czy to może być skutkiem ... ? bielizna była nowa,czysta i nie dawałem jej do prania prosto ze sklepu ...Proszę o szybką odpowiedź :/

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, że jest to wynik podrażnienia skóry. Nie można jednak wykluczyć tła infekcji grzybiczej.