Zaczerwienienie i krostki po goleniu

Jak zlikwidowac uczulenie po goleniu konkretnie na drugi dzien gdy zarost odrasta pojawiaja sue czerwone krostki. Uzywam najlepszych balsamow po goleniu pianek itp . Jak z tym walczyc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Będzie to trudne. Warto zainwestować w maszynkę do golenia z jak największą liczbą ostrzy. Jest to wynik kontaktowego podrażnienia.