Zaczerwienienie i podrażnienie twarzy spowodowane klimatyzacją

Witam. Czym mam smarowac buzie, żeby uniknąc zaczerwienienia i podrażnienia twarzy spowodowana klimatyzacja? Pracuje w wielkiej fabryce, gdzie chodzi chłodny nadmuch i podraznia mi skore na twarzy. Jest zaczerwieniona na czole i policzkach. Mam tez zaczerwienione oczy. (dodam, że mam cere mieszana) prosze o porade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje zastosowanie maści natłuszczajacej.