Zaczerwienienie i swędzenie okolic intymnych po antybiotykoterapii

Pod koniec leczenia antybiotykiem zauważyłam świąd odbytu oraz narządów płciowych. Okolice narządów są zaczerwienione, a w wargach sromowych był dziwny szary nalot. Gdy delikatnie go starłam papierem miał on kolor brązowy. Nie mam strasznych upławów serowatych, ale podczas oddawania moczu jest duża ilość przezroczystej/białawej wydzieliny. Czy to są upławy? Od tygodnia smaruję te okolice kremem clotrimazolum i jest lekka poprawa. Czy to samo przejdzie po tym kremie?

Proszę udać się do ginekologa celem badania i włączenia odpowiedniego leczenia przy braku poprawy po leczeniu Clotrimasolem.