Zaczerwienienie na napletku i żołędzi penisa

Witam. Zauważyłem na członku dziwne zaczerwienienie. Było one na napletku oraz na żołędziu. Oczywiście pierwsza myśl - zagoi się. Ku mojemu zdziwieniu za dzień góra dwa miałem cały napletek w czerwonych małych kropkach i chyba przeszło na żołędzia. A te zaczerwienienie(pierwsze) zrobiło się jak otarcie lub strup. Dodam że mnie swędzi. Posmarowałem to maścią clotrimazolum ale raczej nic nie dało. Dodam że cierpię na kamienie w nerkach. Biorę przewlekle rowatinex. O higienę dbam. Liczę na pomoc :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza gdyż są to oznaki infekcji bakteryjnej lub wirsowej.