Zaczerwienienie na penisie między napletkiem a żołędziem

Witam mam 25 lat, dbam o higienę intymną. Pojawiła się u mnie czerwona nieregularna plamka bądź bardziej delikante zaczerwienienie na penisie między napletkiem a żołędziem. Pojawiło się jakoś tydzień temu, nie daje żadnych objawów tzn. nie boli, nie szypie, tylko po prostu jest. Nie zauważyłem żeby się rozrastało, ale ma fakturę świeżego naskórka. Smarowałem to od 5 dni detromecyną a od wczoraj przemywam octeniseptem. Jednak polepszenie nie widać pogorszenia raczej też nie.

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
wskazana jest wizyta u urologa lub dermatologa, trzeba to obejrzeć
pozdrawiam