Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczerwienienie na żołędziu i prąciu od strony wewnętrznej

Witam jakieś 3 miesiące temu zauważyłem zaczerwienienie na żołędziu i prąciu od strony wewnętrznej. Poszedłem z tym do urologa, który stwierdził, że to jest opryszczka. Przepisał mi maść, po której była lekka poprawa. Lekarz kazał mi smarować nią dopóki nie zejdzie zmiana na penisie. Czy to możliwe, żeby opryszczka schodziła tak długo. Jestem alergikiem i jakieś 2 lata temu przechodziłem pokrzywkę. Zaczerwienienie to gdy byłem u lekarza było słabsze. Zwiększa się gdy penis obciera się o ubrania.
MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania

zmiany w obrębie narządów płciowych czasem są trudne do diagnostyki i leczenia, jeżeli nie ma poprawy należy ponownie zgłosić się do lekarza i może wykonać szczegółowe badania

0
Wiesław Mahaczek Urolog
71 poziom zaufania

Witaj
proponuję kontrolną wizyte u urologa lub dermatologa
pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy