Zaczerwienienie nad kolanem

Witam, Jakiś czas temu, tydzień może dwa zauważyłem nieregularne zaczerwienienie na kolanem koloru ciemnej czerwieni jak krew. Z początku jakby trochę swędziało i lekko paliło ale nie wiem czy to nie złudzenie. Teraz nic nie czuć, ale się nieco powiększyło. Dodam, że raczej żaden kleszcz w tym miejscu mnie nie ugryzł bo bym to zauważył. Proszę o poradę z góry dziękuję. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety bez, choćby zdjęcia nie jestem w stanie określić co może być tego przyczyną. Być może jest to krwiak po urazie(stłuczeniu), pęknięte naczynko, znamię barwnikowe (te zwykle są brązowe), zmiana alergiczna. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.