Zaczerwienienie oka u 33-latka leczonego na reumatyzm

Witam mam 33l mezczyzna.Od 2 lat bezskutecznie leczouy jestem na reumatyzm z powodu boli stawow lokci i kolan,odczyn Wallera Rosego 1014 0becnie 33. 2 lata temu wyciete migdaly z pow 5 Angin w ciagi 6 miesiecy.we krwi przeciwciala chlamydii pneumonis.brak boleriozy 5 dni temu zaczerwienilo mi sie oko prawe jak przy chlamydii trahomatis w oku. w penisie wszystko ok ale boje sie ze to moze byc bezobjawowe w cewce moczowej. oka nie lecze poniewaz jutro wybieram sie na wymaz z gardla oka i penisa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi. Oczywiście wspomniane wymazy także są konieczne.