Zaczerwienienie okolicy pachwin

Witam. Jakiś czas temu (dość spory już) pojawiły się plamy o czerwonym odcieniu w okolicy pachwin, oraz przyciemniona skóra również w tych okolicach,. Czy z takim przypadkiem należy bezzwłocznie zgłosić się do lekarza w celu pozbycia się tych plam/przyciemnień?

Marta Mielniczuk

Witam, bez obejrzenia opisywanych przez Pana zmian niewiele mogę powiedzieć, sugeruję wizytę u lekarza POZ, który w zależności od wyglądu zmian zastosuje dalsze leczenie lub ewentualną diagnostykę .Pozdrawiam