Zaczerwienienie penisa po pękniętej prezerwatywie a ryzyko zakażenia chorobą weneryczną

witam proszę o pomoc , 4 dni temu pod wpływem alkoholu przespałem się z dziewczyna lekkich obyczajow ;/ podczas stosunku pekla gumka i nie wiem w której chwili . Na następny dzień głowka penisa zaczerwieniła i pomarszczyła się dosyć mocno oraz blyszczy się mam wrazenie ze mnie piecz i chyba częściej oddaje mocz chociaż może to w tym stresie , myslalem ze to otarcie , ale powoli zaczynam w to watpic co mam robic ?? nie chce by moja dziewczyna to zobaczyla

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisywane dolegliwości oprócz uczulenia na lateks, mogą również sugerować infekcję układu moczowo-płciowego. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie odpowiednich badań i pokieruje dalszą diagnostyką.