Zaczerwienienie w okolicach sromu u 6-latki

Witam. U mojej 6-letniej córki pojawiło się zaczerwienienie w okolicy sromu. Skarżyła się na ból przy siusianiu. Posmarowałam jej krocze maścią przeciwgrzybiczą, cieniutką warstwą i było OK. Dziś rano ponownie nałożyłam kremik, ale wieczorem znowu odczuwała ból. Po oględzinach okazało się, że ma tam krostki i duże zaczerwienienie. Pojawiła się również szklista wydzielina z puchwy. Nie wiem, co robić, czy iść z nią do lekarza, czy spróbować nasiadówek z roztworu nadmanganianiu potasu? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Najlepiej będzie jeśli uda się Pani z córką do lekarza, zwłaszcza, że ból podczas oddawania moczu może być objawem nie tylko infekcji pochwy, ale także infekcji dróg moczowych.

Pozdrawiam!