Zaczerwienienie wokół żołędzi penisa

Witam. Mam problem z zaczerwienieniem na żołędziu, dokładnie takie czerwone plamki wokół żołędzia. Wyszły one po współżyciu z dziewczyną. Na początku mocno swędziało, lecz gdy zacząłem brać tabletki Urofuraginum swędzenie zanikło i pozostały tylko czerwone plamki na żołędziu. Obecnie nie ma żadnego swędzenia, ani bólu, ani brzydkiego zapachu. Zacząłem stosować maść Clotrimazolum. Czy ona mi pomoże, czy mam ją nadal używać ? Czy może z jakiś innych środków leczniczych mam korzystać ?

Małgorzata Panek

Zmiany powinien obejrzeć lekarz dermatolog. Konieczne jest skierowanie od lekarza POZ.
pozdrawiam