Zaczerwieniona skóra na czole u 29-latka

Witam tu Jaroslaw 29lat od wlasciwie samego poczatku 2014 roku ma zaczerwieniona skore na czole ale nie cale czolo tylko takie dwa paski od brwi do wlosow sa razem tez male krostki i to niestety mam do dzis bylem u dermatologa i pokazalem jak to wyglada a on tylko zlecil krem na zaczerwienienia do skory delikatnej. Niestety w zime to byl blad nie stosowalem albo bardzo rzadko krem z filtrem. takze nie wiem moze zla dieta albo alergia na kawe.

Witam. Jeśli objawy są tylko w wymienionym miejscu wykluczyłbym alergię pokarmową. Raczej kontaktową (może elementy czapki?) Zaleciłbym ponowną wizytę u dermatologa, dodatkowo empirycznie można sprawdzić skuteczność maści z hydrokortyzonem.