Zaczerwienione gardło, pieczenie w gardle i przełyku

Witam.Chciałam się dowiedzieć jak wygląda pleśniawka u doroslych? Strasznie piecze mnie w gardle w przełyku krtani.Mam zaczerwienione gardlo...Pieczenie jest niekiedy odczuwalne w plecach...Boli mnie kark,barki,głowa.Od paru dni jak zaciskam szczękę to jakby się trzesla takie uczucie,dziwne.Mam taki biały nalot na jezyku i czerwone kropki.Nie dawno tez poronilam później miałam infekcje moczowa brałam antybiotyki i teraz biorę tabletki nasenne i na uspokojenie.Nie wiem czy to ważne jest

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy te mogą być wynikiem infekcji grzybiczej.