Zaczerwieniony penis i kropki

Witam, mam problem, otóż kochałem się z dziewczyną, zaufana, 3 razy bez prezerwatywy. Pierwsze 2 kropki czerwone na penisie pojawiły mi się po około tygodniu. Potem znikły, następnie pojawiło mi się to, co na zdjęciu, słaba jakoś, ale zależy mi na szybkiej i konkretnej odpowiedzi! Penis mi się zaczerwienił i pojawiły się kropki (do niektórych trzeba się przyjrzeć)! Proszę o pomoc, co to jest! Zdjęcie zamieszczam, ale słabej jakości.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Jeśli zależy Panu na szybkiej i konkretnej odpowiedzi, to musi się Pan udać do lekarza. Obejrzenie zdjęcia nie wystarczy, by móc postawić diagnozę! Ponieważ wiąże Pan wystąpienie zmian ze stosunkiem płciowym bez prezerwatywy, najlepszy byłby wenerolog, ale może być także dermatolog. Do tych specjalistów nie trzeba mieć skierowania.

Pozdrawiam!