Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczerwieniony penis po stosowaniu antybiotyku

Dzień dobry.Dwa miesiące temu po braniu antybiotyku, żołądź penisa zrobił sie zaczerwieniony oraz napletek pod nim. Przez 3 tyg stosowałem clotrimazol, potem udałem sie do dermatologa który powiedział, że już jest wszystko w porządku. Niestety jakoś od dwóch tygodnii obserwuję pojawiające sie zaczerwienienie na obwódce żoładzia, czasem też zmienia kolor na blado brązowy.Nie piecze,nie szczypie-lekki dyskomfort.Mam stałą partnerkę, czy może być to spowodowane urazem mechanicznym(np. po stosunku)?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Leczenie łojotokowego zapalenia skóry

Łojotokowe zapalanie skóry to schorzenie dermatologiczne. Jego leczenie jest dosyć trudne. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o sposobach leczenia łojotokowego zapalenia skóry.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy