Zagubienie w rzeczywistości

Moja wyobraźnia szaleje.Mam arachnofobie ,homofobie i już długi czas słyszę rozmowy w głowie na mój temat i nie tylko, po angielsku i polsku.Często jestem zagubiony,tracę możliwość logicznego myślenia,często przejmuje się bzdurami choć żyję na dobrym poziomie.Co mi jest?

Dzień dobry.

Na podstawie opisu trudno jednoznacznie stwierdzić, co Panu dolega. Z całą pewnością jednak czas najwyższy na konsultację psychiatryczną.

Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Przez internet, bez osobistego badania nikt nie ma prawa diagnozować Pana.
Natomiast Pana opis jak najbardziej jest wskazaniem do wizyty u lekarza psychiatry, celem właśnie diagnostyki i podjęcia odpowiedniego leczenia.