Zainteresowanie kobietami w wieku matki

Czuję inaczej. Jestem 29-letnią kobietą. Wychowałam się bez ojca. Ciągnie mnie mnie do kobiet w wieku mojej matki. Nie umiem sobie z tym poradzić. Wiem, że to złe, ale nie umiem czuć inaczej. Marzę codziennie o przytuleniu. Tak bardzo brak mi dotyku. Czasami to paraliżuje i czuję, że umrę, jeżeli ktoś mnie nie przytuli. Dodatkowo mam problem w kontaktach z innymi. Złość, smutek. Wszystkiego się boję i jestem niesamodzielna. Chcę coś zmienić, ale nie umiem. Już nawet nie próbuję. Nic nie ma sensu

Dzień dobry,

I w tej mierze pomocna może być dla Pani psychoterapia - którą może Pani podjąć w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Witam

mam wrażenie, że odczuwa Pani zaniepokojenie i poczucie winy z powodu uczuć i pragnień, które opisuje Pani jako swój problem.Wierzę, że zadała Pani sobie wiele trudu, by poruszyć tak wrażliwe tematy, by znaleźć odpowiedzi na stawiane sobie codziennie pytania. To ważne, że nie spycha Pani takich odczuć poza zasięg świadomości, że szuka Pani odpowiedzi, że chce Pani życia bez tych ciągłych zmagań i ograniczeń.
Zachęcam Panią do bezpośredniego spotkania ze specjalista, z którym na pewno uda się znaleźć sposoby przepracowania trudności i zaakceptowania siebie, znalezienia swojej drogi.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts