Zajęcia dodatkowe dla dziecka z autyzmem atypowym

Witam mój syn ma 6lat w 2011 roku zdiagnozowano u niego autyzm atypowy dziecko chodzi do SP nr53 w Cz-wie jest to szkola z oddzialem integracyjnym ma zapewnione rewalidacje 2razy w tygodniu po lekcjach wchodzimy 1w tygodniu do logopedy co 2miesiace do psychiatry.Tylko ze to jest za malo gdzie jeszcze mogę udać się z moim synem? Dziękuje

Witam,

Proszę poszukać jakiejś fundacji, popytać w MOPS, przychodni, szkole. Jestem z Warszawy, więc trudno mi określić, kto dokładnie zajmuje się tego typu działalnością u Państwa w mieście, ale wiem, że takie organizacje są.

Pozdrawiam

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Polecam zorientowanie się co do zajęć z integracji sensorycznej. Być może gdzieś s Waszumym mieście takie wsparcie terapeutyczne ktoś oferuje.
Dobrze działa również eegbiofeedback.
Pozdrawiam
AM
w razie pytań jestem do dyspozycji
www.pracowniaterapeutyczna.eu

Zachęcam do zapoznania się z artykułem o autyźmie i biofeedback:
https://portal.abczdrowie.pl/autyzm-u-dzieci-co-jest-wazne-i-jak-postepowac

https://portal.abczdrowie.pl/eegbiofeedback-terapia-ktora-ma-szerokie-zastosowanie