Zajście w ciążę a konizacja

Dziękuję. Zatem, jeśli konizacja przeprowadzona na podstawie histop.komórek dysplaz. przeprowadzona została prawidłowo i wyniki do dnia dzisiejszego wychodzą OK to z zajściem w ciążę problemów nie powinno być? Wiek 30 do 35 lat też nie powinien być przeszkodą? Dziękuję uprzejmie za podjęcie tematu

Lek. Paweł Baljon

Witam ponownie. Oczywiście nie powinno to wpływać na możliwość zajścia w ciążę. Nie mniej jednak na zajście i utrzymanie ciąży składa się bardzo wiele czynników.