Zajście w ciążę a żylaki powrózka nasiennego

Witam serdecznie.Kilkanaście lat temu miałem zaawansowany żylak powróżka,który trochę bolał czasami.Międzyinnymi dlatego nie dostałem się do wojsk powietrznodesantowych,bo na komisji lekarz zobaczył .Proszę o poradę ,czy po dwóch latach od tego momentu ,gdy ta dolegliwość była nieleczona moja dziewczyna mogła zajść zemną w ciążę, a znaliśmy się tylko dziesięć miesięcy.Jest to dla mnie bardzo ważne,ponieważ ona twierdzi ,że mamy syna,Proszę o odpowiedż.pozdrawiam.

Szanowny Panie, nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie bez badań nasienia. Jeśli nie jest Pan pewien ojcostwa to można wykonać badania genetyczne po porodzie