Zajście w ciążę podczas pettingu bez wytrysku

Witam,
przed sylwestrem skończył mi się okres. Około 3 stycznia uprawiałam z chłopakiem petting. Nie było wytrysku. chłopak raczej nie dotykał swojego penisa, z którego wydzielała się taka jakby maź, wiem, że takie coś jest normalne ale czy to też zawiera plemniki?
Chłopak później wkładał do pochwy dość głęboko palce. Poza tym 2 tygodnie po tym miałam straszny apetyt, który po tygodniu przeszedł. Obecnie odczuwam nieraz ból prawego jajnika. Za kilka dni powinnam mieć okres.
Czy to objawy ciąży? Jestem dziewicą, nie zdecydowałam się jeszcze na seks. czy jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Do dnia dzisiejszego na całym świecie zdarzyło się zaledwie kilka przypadków zajścia w ciąże w związku z pettingiem - praktycznie zawsze dochodziło do wytrysku nasienia, a nigdy w wyniku kontaktu z preejakulatem (tą "mazią" o której Pani pisze). Owszem preejakulat zawiera pewne znikome ilości nasienia lecz za małe by w wyniku pettingu mogło dojść do zapłodnienia.

Ból w okolicy jajnika, pobudzony apetyt i inne mogą być objawem zbliżającej się miesiączki. Prawdopodobnie tak jest w Pani przypadku. Zalecam spokojnie czekać.

Polecam też lekturę artykułu na temat fizjologii cyklu miesięcznego.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.