*Zajście w ciąże podczas pieszczot

Bardzo interesuje mnie zagadnienie na temat zajścia w ciąże podczas uprawiania pieszczot. Stąd bierze się moje pytanie czy możliwe jest zajście w ciążę gdy para leży nago w łóżku,pobudzają się pieszczotami w wyniku czego chłopak ma wytrysk lecz następuje on na kołdre czy prześcieradło a kobieta potem do rana leży/śpi naga na tym wszystkim. Czy możliwe jest by plemniki z prześcieradła czy kołdry którą kobieta okrywa swoją wagine wniknęły do narządów rodnych tak by prowadziły do zapłodnienia? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Nie jest możliwe, żeby plemniki same wniknęły do dróg rodnych z prześcieradła.