Zajście w ciążę - przy pieszczotach

Mam 30 lat, pieścilismy się z dziewczyna doszedłem na jej brzuchu później ręką dotknąłem spermy jednak ja wtarłem o ciałko i następnie pieściłem łechtaczkę jednak nie wsuwając palca do pochwy tylko łechtaczkę czy możliwe jest zajście w ciążę?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Plemnik w komfortowych warunkach może przeżyć nawet 7 dni, jednakże te warunki występują w drogach rodnych kobiety. Teoretycznie zajście w ciąże, ale jest to bardzo mało prawdopodobne, tak więc ani Pan ani Pana partnerka nie powinniście się obawiać.