Zakładanie koron na leczone kanałowo jedynki

Mam pytanie o zakładanie koron na leczone już dawno kanałowo górne jedynki, z dużymi wypełnieniami. Zęby są słabe, choć póki co nic się z nimi nie dzieje. Czy muszę od razu zakładać obie korony czy mogę zrobić najpierw jedną, a kolejną np. po kilku miesiącach?

Witam!Zdecydowanie najlepiej byłoby robić obie korony jednocześnie.Jest to wskazane ze względu na pracę technika,który wykona 2 identyczne korony.Zawsze "dorabianie" jednej jedynki do drugiej jest obciążone ryzykiem błędu,technik może zmienić materiały i tp. i korony mogą nie być identyczne.Oczywiście można się umówić z góry z lekarzem i technikiem,zapisać w karcie użyte materiały,kolor i jest to wykonalne,ale wygodniej by było nie rozdzielać wykonania koron dużym odstępem czasu.Powodzenia!