Zakochanie w lekarzu

Witam, nie wiem od czego zacząć.. chyba się zakochałam w lekarzu.. byłam u niego raz..tylko raz.. a ciągle o nim mysle od 2 miesięcy.. teraz nic mnie nie cieszy, jestem przygnebiona smutna, nie moge sie skupic na nauce.. co mam robić? to mnie wykańcza, juz nie mam siły..

Witam,

Zauroczenia i fascynacje niedostępnymi obiektami są częstym zjawiskiem ( przez to,że są niedostępne są tak atrakcyjne).
Pytanie co ma takiego w sobie ten mężczyzna, że tak Panią urzekł? Czy zdarzało się to już Pani wcześniej?
Ciężko mi coś więcej powiedzieć, ponieważ nie znam Pani historii. Może warto aby skorzystała Pani z pomocy psychologa?

Dzień dobry, rozumiem, że zakochała się pani w obrazie, swoim wyobrażeniu tej osoby - bo po jednej wizycie nie wie pani jaką jest osobą. Jeżeli takie sytuacje zdarzały się wcześniej zachęcam do konsultacji psychologicznej i być może podjęcia psychoterapii. Pozdrawiam.

Po jednej wizycie zakochała się pani nie w lekarzu, tylko w wyobrażeniu na jego temat, które pani stworzyła, w swojej fantazji, a nie w realnej osobie. Jest to dokuczliwe, pisze pani: "jestem przygnebiona smutna, nie moge sie skupic na nauce". Może warto przyjrzeć się bliżej źródłom swojej fascynacji i omówić je np. z psychologiem?