Zakola na głowie u 18-latka

Witam.Mam 18 lat i już widoczne są u mnie duże zakola.Ojciec jest łysy i brat tez ktory ma 25 lat nie ma juz dużo włosów z przodu głowy.Czy ja w wieku 25 lat tez nie bede mial juz wlosow czy mozna jakoś zaradzić na to? Szampon czy jakieś specjalne odżywki?

Witam serdecznie,
skoro Pana ojciec i brat mają do czynienia z utratą włosów to wszystko wskazuje na dziedziczenie łysienia w linii męskiej. Przykro mi, ale szampon i odżywka nie wygrają z genami.

Pozdrawiam,
ES