Zakrzepica po usunięciu żylaków

Witam jestem 17 dni po usunieciu żylaków i zyly odpiszczelowej jak rozpoznac czy wdala sie Zakrzepica to dla mojego spokoju Prosze o odpowiedz pozdrawiam

Witam serdecznie, podstawą jest USG dopplerowskie. W standardzie powinna mieć Pani możliwość kontaktu telefonicznego z lekarzem wykonującym zabieg 24 godziny na dobę, by szybko się spotkać i omówić wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog