Zakrzepica żyły biodrowej i wynik badania metodą immunofluoroescencji pośredniej

Choruję na zakrzepicę L.ż. biodr. Ostatnio dostałam skierowanie do reumatologa w celu zrobienia badan w kierunku choroby. Wynik ana 1 ujemny metoda immunofluoroescencji posredniej na komorkach hep-2 nie stwierdzono obecnosci przeciwcial przeciwjadrowych i antycytoplazmatycznych, igg wynik 2.50, Igm 3,7 Prosze o interpretacje oraz jakie badania jeszcze powinnam miec wykonane w kierunku choroby?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety trudno interpretować przytoczone badania gdyż nie napisała Pani w kierunku jakiej choroby były one wykonane. (Mam na myśli przeciwciała IgG i IgM). Pozostałe badania reumatologiczn nie wskazują na to by były oznaki choroby reumatologicznej.