Zakrzepnięta krew i śluz w kale

Witam Wczoraj rano robiłem wyniki morfologia crp bialko calkowite. Również wczoraj wieczorem dostałem rozwolnienia widać było nie przetrawione jedzenie typu matchewka. Około godziny w toalecie. W nocy był spokój rano powtórka. Potem przez cały dzień do godziny około siedemnastej raczej bezobjawowo lekkim dyskomfortem. Ok siedemnastej byłem kolejny raz w toalecie i za dużo nie zrobiłem jednakże było to jak by trochę za krzepniętej krwii i śluzu . Tabletek oprócz probiotyków nie brałem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli takie epizody będą się powtarzać konieczna będzie konsultacja z lekarzem oraz usg jamy brzusznej. Na obecną chwilę proponuje zastosować leki przeciwbiegunkowe oraz np no-spę.