Załamanie nerwowe i depresja leczona różnymi środkami

wiam mam 45 lat i sie lecze na depresje oraz zaburzenia róznego pochodzenia na tle nerwowym trwa to juz 13lat niema szansy na wyleczenie jest to przewlekła choroba biore leki faxoleter 150mg raz dziennie,neurotop300 po pół 2 razy czy powinnam jeszcze zgłosic sie do neurologa po jakies leki jest i tak ze te leki mi nie pomagajo jestem zmeczona chorobo podejmuje czasami nieprawdopodobne decyzje czesto załamania tz checi do zycia i zajmowania sie domem ciąłe płacze agresja prosze o pomoc pozdrwiam

Szanse na wyleczenie są (albo przynajmniej na znaczącą redukcję objawów), tylko potrzeba odpowiedniego leczenia. Same leki nie wystarczą. Niezbędnym elementem jest psychoterapia, w Pani przypadku - długoterminowa. Niestety tylko 12-tygodniowe programy psychoterapeutyczne są dostępne w ramach świadczeń, później tylko prywatnie. Jest to obciążenie finansowe, ale warto podjąć ten wysiłek. Sama farmakoterapia nie zagwarantuje Pani trwałej poprawy stanu zdrowia.

Witaj! Oprócz leków od neurologa (chociaż uważam, że lepiej podejść do psychiatry w tej sprawie) dobrze by było gdybyś podjęła się psychoterapii. Takie leczenie dwutorowe ma najlepsze efekty ;-) A no i wykaż się cierpliwością.

Zapraszam na mojego bloga a może znajdziesz tam odpowiedź i natchnienie do dalszego działania.

Pozdrawiam serdecznie.
http://psychopedagog.eu