Załamanie nerwowe z silną hiperwentylacji

witam przebylam ostre zalamanie nerwowe z silna hiperwentylacja doszlo do tego ze nie moglam wyjsc do sklepu tak mnie dusilo a jednego wieczoru mialam silna psychoze. dodam ze przebylam zapalenie nerki na wskutek zlogu i bralam tydzien czasu cipronex 500. obecnie biore furagine od internisty ale wciąż mnie dusi.czy to moze byc od nerek? dodam ze wzywalam pogotowie i po badaniu nie stwierdzili dusznosci.prosze o pilna porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wydają się mieć związku z zakażeniem dróg moczowych. Sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą.

Witam serdecznie. Myślę że potrzebuje Pani rozmowy z lekarzem o swoich problemach zdrowotnych od samego początku. Jeśli chodzi o ten przyspieszony oddech to trzeba ustalic więcej rzeczy - od kiedy są takie sytucje, czy Pani je z czymś wiąże (stress, wysiłek). Być może potrzebuje Pani pomocy psychologa, lub po prostu rozmowy z bliska osobą o swoich problemach. Najważniejsze to nie martwić się na zapas tylko próbować wyjaśnić sprawę