Załamanie po rozstaniu z partnerem

Dobry wieczór. Po 18 latach związku porzucił mnie partner - "bo ma dość i chce być sam"... Nie umiem sobie z tym poradzić, był całym moim światem, nie mamy dzieci - zostałam sama. Mam "czarne" uporczywe myśli, nie widzę przyszłości, jestem załamana. Jak sobie z tym poradzić?

Dzień dobry,

Może Pani skorzystać z osobistej pomocy psychologa lub psychoterapeuty.
W internecie jest dostępna lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza