Założenie licówek na jedynki

Witam! Chciałabym założyć sobie 4 licówki kompozytowe na przednie zęby. Mam wiec pare pytan: na czym polega ten zabieg, czy boli, co jesli nie bede zadowolona z efektu zabiegu(czy mozna je wtedy zdjac), czy jesli zab byl leczony kanalowo mozna zalozyc na niego licowkę, co jaki czas musze wymieniac licowki, czy zeby nie psuja sie od spodu? W jakich granicach waha sie koszt jednej licowki? Dziękuję. Pozdrawiam :)

Zabieg polega na usunięciu części szkliwa i przyklejeniu porcelanowej nakładki.Co do konkretnych wskazań i warunków proponuję kontakt ze stomatologiem wykonującym takie usługi. Pozdrawiam