Założenie wkładki miedzianej po 9. dniach od poronienia

Witam, mieszkam w UK. Dwa tygodnie temu poroniłam w 6 tyg, po 9 dniach miałam założoną wkładkę miedziana. Czy to nie za wcześnie, tutaj twierdza, że nie, ale mieszane uczucia.

Witam. Mówiąc szczerze to pytanie jest spóźnione skoro ma Pani już założoną wkładkę. Z perspektywy dokładnych zaleceń nie ma jakiegoś konkretnego limitu czasu od wyłyżeczkowania, choc nie słyszałem o tak szybkiejkonieczności założenia wkładki. Proszę obserwować swoje objawy - w przypadku bólu, wydzieliny, podwyższonej temperatury prosze zgłosić się do ginekologa