Zamiana krążka na plastry antykoncepcyjne

Witam wcześnie stosowałam krążek ,ale po 1 tyg przez 2 tyg miałam okres więc ,wymieniłam na plastry wszystko było ok nawet libido mi nie zdechło ale w 3 tyg stosowania 2 dni przed oklejeniem był już okres 31,12 czyli jeżeli przykleję dziś 8,01 to się nic nie stanie ?bo wczoraj nie było możliwość zakupu bo byłam na 2 zm Jak jeden dzień się spóżni to się nic nie stanie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę potwierdzić iż nie będzie to miało konsekwencji. Producent zaleca aby przerwa trwała 7 dni.