Zamiana leków a złe samopoczucie

Bardzo prosze o szybka odpowiedz.Psychiatra zmienil mi leki z Escitaloprami na Coaxil i Alpragen. Dzis jest drugi dzien jak wzielam je strasznie zle sie czuje slabo mi i okropnie w glowie sie kreci caly dzien. Czy to przez leki?Boje sie pomocy :-(

Jest prawdopodobne, że opisywane objawy wiążą się za zmianą w zakresie farmakoterapii. Nie podaje Pani dawek leków, ale objawy takie może wywoływać zbyt gwałtowne odstawienie escitalopramu. Podobne objawy może wywoływać również wprowadzenie alprazolamu (Alpragen). Proponuję zgłosić się do swojego psychiatry, w celu omówienia tego problemu. Proszę pamiętać, że alprazolam powinien być stosowany krótkoterminowo (do 6-8 tygodni), ze względu na potencjał uzależniający tego leku.