Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zamiana tabletek jednoskładnikowych na inne

Witam,po szesciu miesiacach zazywania jednoskladnikowych tabletek antykoncepcyjnych zamienilam na inne rowniez jednoskladnikowe.Powodem zmiany byly krwawienia w roznych odstepach czasu trwajace po 2 tyg.Teraz juz miesiac biore te drugie.Po dwoch dniach zazywania nowych tabletek dostalam okres bardzo obfity,trwal 5 dni,a po 4 dniach przerwy znowu krwawie od 5 dni. Juz nie wiem co mam robic,czy to sie unormuje?Czy przerwac zazywanie tych pigulek.Dziekuje
KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Milena Lubowicz
72 poziom zaufania

Niestety ciężko się wypowiedzieć, gdyż nie podaje Pani nazw tabletek. Polecam rozmowę z ginekologiem zlecającym leki.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy