Zamiast miesiączki tylko śluz i trochę krwi: jaka przyczyna?

Od 6 miesięcy współżyje z mężczyzną. Nigdy się nie zabezpieczaliśmy. Od pewnego czasu nie wiem co się dzieje - podczas stosunku zaczęłam trochę krwawić. Zdziwiłam się, ponieważ oprócz niego z nikim tego nie robiłam nigdy, a na początku współżycia nie poleciała mi krew choć byłam dziewicą. Ogólnie rozmawialiśmy na te tematy, dużo razy mówił m,i że mam jakąś inną pochwę, tak jakby większą od innych, bardzo mnie to zmartwiło. Zaczęłam się zastanawiać nad tym i myślałam też czy przez to, że mam tak dużo tam miejsca to mam takie odstające kości biodrowe. Ostatnio bardzo słabo się czułam i mam niskie ciśnienie 90 na 50. Pózniej zauważyłam, że pod jedną z pach dostałam wyprysków, które ciągną  się w dół aż po żebra. Gdy tylko trochę zniknęły, to zaczęłam się mocno pocić . Temu wszystkiemu towarzyszy krwawienie z pochwy. Myślałam, że dzisiaj tak jak zwykle pod koniec miesiąca dostanę okresu, ale jednak to znów tylko plamienie krwią. Nie wiem co mam zrobić ponieważ ten śluz jest strasznie śmierdzący. Jestem osobą higieniczną i myję się najmniej 3 razy dziennie. Mam nadzieję, że dostanę tutaj jakąś odpowiedź, która choć trochę mnie oświeci. Dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Karolina Dębska

Witam
Jeżeli wspóżyje Pani bez zabezpieczenia, to może być Pani w ciąży. Z tego powodu, a także z powodu upławów powinna Pani udać się do lekarza ginekologa. Pomoże on również Pani dowiedzieć się skąd biorą się plamienia. Niestety ja przez internet nie mogę tego stwierdzić.
Przyczyną plamień mogą być: ciąża, infekcje, zaburzenia hormonalne, nowotwory. Prawdziwą przycznę odkryje jedynie lekarz, który Panią zbada.
Pozdrawiam.